Dobrý sused nad zlato

Autor: Martina Gáborová | 19.10.2015 o 9:51 | Karma článku: 5,27 | Prečítané:  232x

Máme nové bývanie. Vlastne nové je len pre nás, inak je to slušný staručký byt, ktorý potrebuje dispozičnú zmenu a čerstvý náter. Teda máme nové bývanie a s ním aj nových susedov.

A čo je prirodzene najdôležitejšie, nie kde, ale s kým bývate! K rekonštrukcii potrebujeme aj väčšinový súhlas vlastníkov a tak sme sa vybrali s Viliamom pozoznamovať sa s novými susedmi, poinformovať ich, že sme slušní ľudia, len v najbližšom období im budeme spôsobovať mierne buchoty a keďže sú to všetko ľudia +60, budú to zrejme počúvať celý deň.

Neočakávala som vopred radšej nič, ale ostala som z toľkej dobroty úplne prekvapená. Všetci naši budúci susedia boli fantastickí. Pozývali nás na kávu, čaj, obed /!!!/, bez problémov sme vyzbierali plný podpisový hárok, až som mala občas pocit, že nie som u cudzích ľudí, ale u príbuzných. Dostala som ponuku na stráženie Viliama a všeobecnú ochotu pomôcť, keď budeme potrebovať.

Toľko dôvery som už dlho nezažila...Pripíjam na dobré susedské vzťahy! A prvé, čo upečiem v novej kuchyni, bude koláč pre všetkých našich susedov!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stálicou maďarskej politiky na Slovensku je Béla Bugár

Maďarskú menšinu na Slovensku reprezentujú v podstate od roku 1989 tie isté tváre.

KOMENTÁRE

Vyčerpá sa s Ficom III Bugárov kredit?

Most-Híd je taký baleťák na hrane.

TECH

Lysohlávky pomohli pacientom s rakovinou

Látka dokázala odhaliť pacientom nový zmysel života.


Už ste čítali?